אודות נילילי

היי, נעים להכיר- שמי נילי נעם.
אל עולם האסטתיקה הגעתי לפני מספר שנים, לאחר 30 שנים בהן טיפלתי טיפולי גוף-נפש במיגוון תחומים של הרפואה המשלימה. במסגרת זו, היה לי הכבוד והעונג ללמד בביה"ס לקוסמטיקה "ג'יג'י אקדמי", שבת"א, ועקב כך- התקרבתי לעולם הקוסמטיקה, למדתי אותו ואף "קינחתי" בלימודי קוסמטיקה פארא-רפואית במכללת "ביופור", אצל רונית שגב.
בשנת 2012 הכנסתי לקליניקה מכשור לטיפולי פנים בטכנולגיית LHE (=Light Heat Energy ) . השלב הבא היה מכשור מתקדם להסרת שיער, המתאים גם לבעלות עור כהה.
בשנת 2014 היה לי מזל גדול להכיר את הטכנולוגיה הכי הכי חדישה: פטנט ישראלי וגאווה גדולה: מכשיר הג'ינאו ( Geneo), מבית חברת פולוג'ן ( Pollogen).
מכשיר מדהים המהווה נקודת מפנה בעולם האסטטיקה, בשל הטיפול היסודי, הקל שהוא מבצע ללא כאב, לצד תוצאות מיידיות החל מהטיפול הראשון!
יתרה מזו: מאחר והתוצאות הן מיידיות, ניתן לעבור טיפול אחד בודד בסמוך לאירוע חשוב (חתונה של הבן או הבת, הנכד או הנכדה, הנין או הנינה…) או לפני הבת מצווש של הבת, או הבר מצוה של הבן… לפני צילומים מכל סוג, הרצאה חשובה או, כמקובל בניו-יורק- לפני דייט…
ואכן, טיפול האוקסיג'ינאו כבש את מכוני הקוסמטיקה בניו יורק ובהוליווד, כטיפול הנותן "אפקט סינדרלה"- אפקט ה- "וואוו", וההצלחה גדולה.
878f76c1-de11-4955-9a82-3a1af98b0d58
בואי גם את לראות איך תוכלי להיראות צעירה יותר תוך כשעה בלבד…
התקשרי לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מעניין אתכם? אתם מוזמנים לשתף
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

בקרו אותנו גם במדיה החברתית
facebookgoogle_plusrss