טכנולוגית RFT

גלי רדיו ( Radio Frequency) היא טכנולוגיה ידועה ומוכרת בעולם הרפואה מזה כ- 80 שנה, והיא בשימוש במכשירים שונים למגוון טיפולים.
אז מהם בעצם גלי רדיו? אלו הם למעשה, גלים אלקטרומגנטיים בעוצמות שונות ובתדירויות שונות, שניתן למצוא אפילו על כוכבים מרוחקים…
בעולם הרפואה- השימוש הנפוץ בהם הוא ליצירת צריבה ( אבלציה), לצורך הידוק או סגירה ( של נימים וכלי דם, במקרים של דימומים פנימיים למשל).
בתחילה, השתמשו להעברת גלי הרדיו באלקטרודה אחת בלבד (MONO). במצב זה, הזרם המועבר בגוף התפשט לאזורים שונים, ללא שליטה, היה חזק ועוצמתי וגרם כאב למטופל.
בשלב הבא- פיתחו את ה- BI-POLLAR,= דו קוטבי, כלומר- שתי אלקטרודות המעבירות ביניהן זרם אלקטרונים. באמצעות טכנולוגיה זו, ניתן לטפל באזור קטן וממוקד, מבלי להזיק לאיברים ורקמות אחרים. ( כך מטפלים במקרים רפואיים ללא הרדמה או במקרים שאין אפשרות לטיפול מסוג אחר, כגון גידולים סרטניים, וכד').
RFT היא טכנולוגיה מתקדמת של גלי רדיו ב-3 קטבים. ( tripollar).
הדור החדש בטיפולים בגלי רדיו RF הוא ללא ספק הפטנט שרשמה חברה פולוג'ן – ה- TRIPOLLAR, כלומר- שלושה קטבים. במקרה זה- כל 3 אלקטרודות- 1 (+) ו- 2 (-) מעבירות ביניהן את הזרמים. התוצאה היא- חימום נפחי, עמוק יותר- אך ללא צורך בעוצמה גבוהה. כלומר, ללא חימום יתר של שכבת העור החיצוני ( האפידרמיס) וללא צורך בקירור.
בעשורים האחרונים, רתמה תעשיית האסטטיקה את גלי הרדיו גם לצרכיה, וזו בשל העובדה הפשוטה- שהטיפול באמצעות גלי הרדיו הוא ממוקד; ובעזרת הפיתוח החדשני של חברת פולוג'ן- גלי רדיו טריפולאר- חדירת החום היא עמוקה ובעלת נפח. אך בעוצמה נמוכה שאינה פוגעת ברקמות אחרות ואינה מחממת את השכבה העליונה של העור, לכן אין צורך בקירור העור, החימום הוא פנימי ונעים, אינו מאיים ואינו גורם אי נוחות ו/או כאב למטופל/ת, ומשיג תוצאות טובות של מיצוק, הרמה ומתיחה של העור תוך זמן קצר.
הטיפול בגלי הרדיו בטריפולאר יוצר כיווץ של סיבי הקולגן, שנחלשו ו"התעייפו" עם השנים והזמן, וגורם להידוקם. מה שיוצר את אפקט המתיחה וההרמה. במקביל, החימום העדין עוזר ומעודד את התאים הפיברופלאסטיים לייצר קולגן חדש. התחדשות וריבוי סיבי הקולגן מקנים לעור את מראהו המוצק, הגמיש והצעיר.
יתרון גדול של הטיפול בגלי רדיו בטריפולאר הוא, שהתוצאה היא מיידית, וגם לטווח הארוך.
ללא צורך בהזרקות או שימוש באלחוש.
הטיפול הוא ללא כאב, נעים ומרגיע. פינוק אמיתי.

מעניין אתכם? אתם מוזמנים לשתף
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

בקרו אותנו גם במדיה החברתית
facebookgoogle_plusrss

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים